2014. augusztus 21., csütörtök

Nahát

Nahát, nahát..megint csak belekezdek valamibe, anélkül, hogy jól körbenéznék, és kitalálnám, hogy mit is akarok. Hát  jah..nincs kedvem.. vagy adja magát ez a blogosdi vagy mehet a  süllyesztőbe mint a többi uncsi ígéretes projekt. Majd valamelyik nap megadom ide a bankszámlaszámom, és bárki halandó vagy halandéktalan idetéved, szépen átutalgathat ide  kisebb-nagyobb összegeket , hogy nekem is jó legyen.
Ámen .

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése