Ámen .
Ha a lényeget akarod tudni, és helyes ösvényt,tarts velem és értekezzünk bőszen. Bizony , bezony mondom néked, aki e forrásból meríti szellemi táplálékát, az nem marad éhen, szem nem marad szárazon.
2014. augusztus 21., csütörtök
Nahát
Nahát, nahát..megint csak belekezdek valamibe, anélkül, hogy jól körbenéznék, és kitalálnám, hogy mit is akarok. Hát jah..nincs kedvem.. vagy adja magát ez a blogosdi vagy mehet a süllyesztőbe mint a többi uncsi ígéretes projekt. Majd valamelyik nap megadom ide a bankszámlaszámom, és bárki halandó vagy halandéktalan idetéved, szépen átutalgathat ide kisebb-nagyobb összegeket , hogy nekem is jó legyen.
Ámen .
Ámen .
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése