Jó, letelt 3 perc, és semmi sem történt , azt leszámítva persze, hogy ittam 3 kortyot a Beck's sörből , ami itt figyelget bőszen, és várja, hogy kiüresedjen , mint a egy gólya, aki béka helyett lószart nyelt le mert kis buta volt. Jó lenne már, ha valaki jól meglepne vagy McLepne, és rendelne nekem valami wow-effectes pizzát, amitől még jobb kedvem lenne, pláne ha ki is fizetné, és soha( de soha) nem tudnám meg , hogy ki tette meg (.és nem kéne hálálkodnom, megköszönnöm, etc.) remélem ma is esik az a kutya eső, ahogy majdnem mindig az elmúlt 62 és fél napban, és tök jó ez az őszi hangulat, köszönöm Istenem, God bless me! Na még egy kép Nektek Tőlem Ingyen :

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése