Aki nem tudná, és aki olvasná, és akit érdekelne, figyeljen , mert el kell áruljam: 2 hétre szabin leszek. Ez a rossz hír. A jó hír az, hogy többet tudok írni sületlenséget az éterbe, de amiu még fontosabb: azt tervezem, hogy időmondó blogba is kezdek. PÁRHUZAMOSAN! Az ám! Szóval frankón meg fogja majd hamarosan mindenki tudni, hogy milyen idő lesz. Akármikor. Érted?? Kérdezheted bármikorra. Sőőőt! Visszamenőleg is. Több 100 évre. Én meg jól elárulom neked, mert kedves és segítőkész vagyok, vagy mifene.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése