Micsoda pipogya egy nap a mai, bizony bizony mondom néktek.Tudva tudja ezt mind, aki van ma, hogy nem sok haszna lőn ezidáig.
Bölcsességek Mindenkinek
Ha a lényeget akarod tudni, és helyes ösvényt,tarts velem és értekezzünk bőszen. Bizony , bezony mondom néked, aki e forrásból meríti szellemi táplálékát, az nem marad éhen, szem nem marad szárazon.
2014. augusztus 26., kedd
2014. augusztus 23., szombat
Rare quote from the Bible
2 Kings 2:23-24
"Then he went up from there to Bethel; and as he was going up the road, some youths came from the city and mocked him, and said to him,“Go up, you baldhead! Go up, you baldhead!” So he turned around and looked at them, and pronounced a curse on them in the name of the LORD. And two female bears came out of the woods and mauled forty-two of the youths."
"Then he went up from there to Bethel; and as he was going up the road, some youths came from the city and mocked him, and said to him,“Go up, you baldhead! Go up, you baldhead!” So he turned around and looked at them, and pronounced a curse on them in the name of the LORD. And two female bears came out of the woods and mauled forty-two of the youths."
2014. augusztus 22., péntek
Aki nem tudná, és aki olvasná, és akit érdekelne, figyeljen , mert el kell áruljam: 2 hétre szabin leszek. Ez a rossz hír. A jó hír az, hogy többet tudok írni sületlenséget az éterbe, de amiu még fontosabb: azt tervezem, hogy időmondó blogba is kezdek. PÁRHUZAMOSAN! Az ám! Szóval frankón meg fogja majd hamarosan mindenki tudni, hogy milyen idő lesz. Akármikor. Érted?? Kérdezheted bármikorra. Sőőőt! Visszamenőleg is. Több 100 évre. Én meg jól elárulom neked, mert kedves és segítőkész vagyok, vagy mifene.
2014. augusztus 21., csütörtök
Jó, letelt 3 perc, és semmi sem történt , azt leszámítva persze, hogy ittam 3 kortyot a Beck's sörből , ami itt figyelget bőszen, és várja, hogy kiüresedjen , mint a egy gólya, aki béka helyett lószart nyelt le mert kis buta volt. Jó lenne már, ha valaki jól meglepne vagy McLepne, és rendelne nekem valami wow-effectes pizzát, amitől még jobb kedvem lenne, pláne ha ki is fizetné, és soha( de soha) nem tudnám meg , hogy ki tette meg (.és nem kéne hálálkodnom, megköszönnöm, etc.) remélem ma is esik az a kutya eső, ahogy majdnem mindig az elmúlt 62 és fél napban, és tök jó ez az őszi hangulat, köszönöm Istenem, God bless me! Na még egy kép Nektek Tőlem Ingyen :
Nahát
Nahát, nahát..megint csak belekezdek valamibe, anélkül, hogy jól körbenéznék, és kitalálnám, hogy mit is akarok. Hát jah..nincs kedvem.. vagy adja magát ez a blogosdi vagy mehet a süllyesztőbe mint a többi uncsi ígéretes projekt. Majd valamelyik nap megadom ide a bankszámlaszámom, és bárki halandó vagy halandéktalan idetéved, szépen átutalgathat ide kisebb-nagyobb összegeket , hogy nekem is jó legyen.
Ámen .
Ámen .
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



